Skvelé tipy na vianočné darčeky pre športovca

Riešiš dilemu, čo dať ako vianočný darček svojmu športovcovi? Tak pozorne čítaj tento článok lebo tvoju dilemu ľahko a rýchlo vyriešime, vďaka našim skvelým tipom. 7 tipov na vianočné darčeky pre športovca. Vybrali sme pre teba 7 produktov, ktoré sú vynikajúce v pomere cena/kvalita/výkon. Žiadne nepotrebné šmejdy, žiadne zytočnosti. Z tejto ponuky vyberieš darček pre […]...
12. decembra 2016 | Michal Pataky | 0 komentárov
Riešiš dilemu, čo dať ako vianočný darček svojmu športovcovi? Tak pozorne čítaj tento článok lebo tvoju dilemu ľahko a rýchlo vyriešime, vďaka našim skvelým tipom.


7 tipov na vianočné darčeky pre športovca.


Vybrali sme pre teba 7 produktov, ktoré sú vynikajúce v pomere cena/kvalita/výkon. Žiadne nepotrebné šmejdy, žiadne zytočnosti. Z tejto ponuky vyberieš darček pre športovca, ktorí behá, cvičí v posilke, robí crossfit alebo hrá futbal, či hokej.


Švihadlo na rozcvičenie, ale aj zlepšenie výkonu


Každý športovec potrebuje kvalitné švihadlo, to je bez debaty. Môže ho použiť na rozcvičenie pred tréningom, ale aj na zlepšenie svojho výkonu. Ideálne je, ak daruješ švihadlo, ktoré je kvalitné, namieru nastaviteľné a veľmi ľahké. Švihadlo je cenovo dostupné a v pomere cena/výkon by bralo popredné priečky pomyselného rebríčku. V prípade, že svojmu športovcovi kúpiš nastaviteľné švihadlo, tak sa nemusíš báť, že netrafíš veľkosť. On si ho prispôsobí presne tak ako potrebuje.

>> DAROVAŤ ŠVIHADLO, KTORÝM NIČ NEPOKAZÍŠ TU <<<Crossfit švihadlo crossfit svihadloSilnejší úchop vďaka Fat gripz


Fat gripz sú unikátnou pomôckou pre zlepšenie sily úchopu, ktorý býva často tým najslabším ohnivkom reťaze. Túto pomôcku ocenia hlavne siloví športovci, ktorí tak svoj tréning posunú na úplne iný level. Silný úchop je mimoriadne dôležitý nie len v tréningu, ale aj pri rôznych športoch, kde je potrebné niečo držať v rukách. Super je, že sadnú na akúkoľvek činku.

>> DAROVAŤ SILNEJŠÍ ÚCHOP TU <<<originálne fat gripzMasážny valec pre lepší výkon a rýchlejšiu regeneráciu


Masážny valec je ďalšie "must have" každého športovca. Keďže pravideľné podávanie akýchkoľvek fyzických výkonov je náročné na svalový aparát, je dobré ako pomôžeme regenerácii aj inak ako vylihovaním na posteli. Na to nám skvele poslúžia masážne valce Blackroll. Tie sú ako by mal športovec každý deň k dispozícii osobného maséra za cenu bežnej hodinovej masáže. Vďaka ním dokážeme efektívne uvoľniť preťažené svaly a byť tak lepšie pripravení na ďalší tréning alebo pretek.

>> DAROVAŤ RÝCHLEJŠIU REGENERÁCIU TU <<<BLACKROLL valec

 

BLACKROLL


Špeciálny regeneračný gél


Keď už sme pri tej regenerácii, tak určite nejednému športovcovi dobre padne vymasírovať svaly regeneračným gélom. Náš RE.SPORT je jedinečný v tom, že má tri fázy účinku. 1. chladivú, 2. relaxačnú a 3. stimulujúcu regeneráciu vďaka prekrveniu. Takýto gél pomôže po náročnom tréningu a znižuje prejavy svalovice.Resportica RE.Sport

>>> DAROVAŤ MENEJ SVALOVICE TU <<<
Kniha o zdravej strave


Zdravá strava ide ruka v ruke so športom. Vďaka nej dokážeme zlepšiť nielen výkon, ale aj zdravie. Horúcou novinku v tomto smere je kniha Zdravé rýchlovky, ktorá sa stala takmer okamžite bestsellerom v popredných kníhkupectvách. Nájdeš v nej skvelé tipy na obedy, večere, ale aj dezerty. Dokonca v nej nájdeš aj protrening recepty, keďže sme spoluautormi tejto knihy :) Preto ti ju s čistým svedomím môžeme odporučiť.

>>> DAROVAŤ ZDRAVÉ STRAVOVANIE TU <<<Šejker, ktorý nezapácha


Možno to poznáš aj ty, ak otvoriš klasický šejker zvykne pomerne často zapáchať. Je to spôsobené tým, že proteín alebo iný doplnok výživy sa usádza v rohoch nádoby, čo spôsobuje tuchnutie a smrad. Predstav si, že konečne máme k dispozícii šejker, ktorý je iný a nezapácha. Náš Shakesphere PRO V2 nemá žiadne rohy, ale má guľaté dno, preto sa tam nič neusádza a ľahko všeko rozmixuje.

>> VYMENIŤ ZATUCHNUTÝ SHAKER ZA NOVÝ VOŇAVÝ TU <<<

Exkluzívny darček pre športovca - profesionálny jedálniček na mieru


Toto je darček s kategórie exkluzívny a výnimočný! Personalizovaný jedálniček vytvorený pomocou nutričné softwareu planeat určite poteší každého športovca. Pri tvorbe jedálničku berieme do úvahy rôzne údaje, od množstva pohybovej aktivity, až po zloženie tela a cieľ. Vďaka nemu vie tvoj športovec schudnúť, pribrať alebo udržať telesnú hmotnosť. Okrem toho dokážeme vďaka novému stravovaciemu režimu pracovať aj na metabolickom programovaní, teda na zefektívnení jeho metabolizmu, čo zabezpečí stratu prebytočného tuku a zvýšenú výkonnosť.

>> DAROVAŤ PERSONALIZOVANÝ JEDÁLNIČEK TU <<<jedalnicek na mieruKtorý vianočný darček vyberieš ty?


Vyber si ten najlepší a najvhodnejší darček už dnes, aby sme všetko v pohode stihli do Vianoc. Neváhaj ani sekundu lebo zásoby sa nám míňajú každý deň. Ak potrebuješ pomôcť, poradiť alebo upresniť nejaké informácie, tak nám píš alebo volaj, prípadne využi online chat a spolu vyberiem úplnu topku pre každého.

 

Mgr. Michal Pataky

Zakladateľ protrening.sk

Komentáre

komentáre