O nás

Predstav si, aké by to bolo ak by sme na Slovensku konečne mali eshop, ktorý rozumie športovcom a športovému tréningu ...

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom protrening.sk.

Predstav si, aké by to bolo ak by sme na Slovensku konečne mali eshop, ktorý rozumie športovcom a športovému tréningu ...

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom protrening.sk.

Vieš čo je to protrening.sk?Je to eshop, v ktorom naozaj rozumieme tomu čo robíme. Nie sme len obyčajný obchod so športovými potrebami. Sme eshop, ktorý športovcom ponúka VŠETKO čo potrebujú k tomu, aby svoj výkon zlepšovali a boli zajtra ešte lepší ako boli včera.
Je to miesto, kde okrem tovaru nájdeš videá a články o tréningu alebo o jednotlivých produktoch, ktoré Ti umožnia využiť každú tréningovú pomôcku plnohodnotne a na 100%.

Mnohé z videí, kde ukazujeme ako trénovať s našimi pomôckami si natáčame sami. Vďaka nim Ti dáme inšpiráciu do tvojho tréningu a odovzdáme Ti kus našeho know-how. Taktiež takmer všetky články k produktom sú z našej originálnej produkcie. Žiadne trápne ctrl +C a ctrl+V. Je v nich veľa odbornosti a profesionality. A vznikajú na základe našich viac ako 6 ročných skúseností z rôznych oblastí športového tréningu a práce so športovcami. Produkty v našom protrening.sk vždy najprv testujeme. Preto máme len to NAJLEPŠIE a NAJKVALITNEJŠIE. Okrem toho celé portfólio produktov je zložené z toho najlepšieho, čo dnešný tréning prináša. Čerpáme a nechávame sa inšpirovať TOP atlétmi, trénermi a svetovými tréningovými zariadeniami, vďaka čomu dosahujeme jedinečné zloženie výrobkov v našej ponuke.

Športovci a zákazníci, ktorí k nám prídu majú možnosť sa s nami poradiť, keď si nevedia vybrať správny produkt alebo si nevedia dať rady s tréningom. Vždy im ochotne pomôžeme a poradíme najlepšie ako vieme.

Toto všetko a oveľa viac je protrening.sk