Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vytvoriť registráciu do ZÁKAZNÍCKEJ SEKCIE

– znamená, že zaškrknutím políčka sa Vám automaticky vytvorí profil na našej stránke. V tomto profile si môžete sledovať svoje objednávky, ktoré ste uskutočnili, ďalej môžete s nami jednoducho komunikovať a upravovať svoje údaje (adresa a pod), ktoré sa Vám budú automaticky vypĺňať v prípade ďalšieho nákupu.

Súhlasím so zasielaním informácií emailom
– zaškrtnutím tohto políčka súhlasíte so zasielaním emailou, v ktorých sa môžete dozvedieť o našich akciách a iných marketingových kampaniach. Pre aktuálne informácie z nášho eshopu odporúčame zaškrtnúť toto políčko, vďaka čomu Vám nič neújde.

 

DOSTUPNOSŤ TOVARU – všetky údaje sú len informatívne

Odosielame do 2 – 7 dní

– znamená, že tovar je na našom sklade len v obmedzenom množstve alebo len v niektorej veľkosti. Takýto tovar je potrebné po uskutočnení objednávky zabezpečiť priamo od výrobcu/distribútora. Toto môže trvať 2 – 7 dní v závislosti od dodávateľa. Ihneď ako tovar obdržíme ho posielame na Vašu adresu. To väčšinou stihneme do 24h od dodania tovaru k nám.

Odosielame do 24

– znamená, že tovar je skladom alebo sme schopní ho do 24h po uskutočnení objednávky odoslať na Vašu adresu. Táto doba je opäť len informatívna. V prípade komplikácií Vás vždy kontaktujeme emailom alebo telefonicky.

Príjmame predobjednávky

– znamená, že tovar je aktuálne vypredaný a nie je skladom. V takomto prípade je doba dodania 1 – 6 týždňov v závislosti od typu tovaru, počtu atď. Avšak ihneď po objednaní Vás uprednostňujeme a tovar ide v prvomrade Vám, ktorý ho máte predobjednaný. O stave objednávky Vás informujeme mailom.

Dostupné na spätnú objednávku

– ak je pri tovare napísané, že je dostupný na spätnú objednávku, znamená to, že aktuálne tento tovar nemáme na našom sklade, ale s najväčšou pravdepodobnosťou ho má niektorý z našich dodávateľov a vy si ho môžete objednať. Následne vás čo najrýchlejšie kontaktujeme a povieme vám, kedy bude tovar pre vás k dispozícii.