30 dňová GARANCIA len u nás!

protrening.sk je eshop, ktorý rozumie tomu, čo robí. Také je naše heslo už od vzniku eshopu v roku 2013. 100% veríme všetkým našim výrobkom, ktoré starostlivo vyberáme do nášho portfólia a preto sme sa rozhodli dať 30 dňovú GARANCIU na tvoj nákup! Zo zákona máš právo vrátiť tovar kúpený v eshope do 14 dní.  Mnoho […]...
25. júna 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

protrening.sk je eshop, ktorý rozumie tomu, čo robí.


Také je naše heslo už od vzniku eshopu v roku 2013.


100% veríme všetkým našim výrobkom, ktoré starostlivo vyberáme do nášho portfólia a preto sme sa rozhodli dať 30 dňovú GARANCIU na tvoj nákup!Zo zákona máš právo vrátiť tovar kúpený v eshope do 14 dní. 


Mnoho ľudí o tom ani len nevie, ale zákon to umožňuje. Tovar môžeš bez udania dôvodu vrátiť predajcovi v prípade, že si si kúpil niečo, čo ti napr. nesedí veľkostne, farebne, nesplnilo to, čo si predpokladal alebo to jednoducho vyzeralo v eshope ináč ako v skutočnosti. V takýchto prípadoch môžeš tovar bez problémov vrátiť a predajca ti vráti peniaze. Samozrejme tovar musí byť nepoužívaný a v pôvodnom balení.My poskytujeme ešte ďalšiu GARANCIU po dobu až 30 dní! 


Ako sme spomínali v úvode, za všetkým tovarom v našom eshope si stojíme. Okrem toho poskytujeme bezplatné online alebo telefónne poradenstvo pri výbere produktov. Preto sme presvedčení, že vždy vyberieme spolu ten správny produkt. Avšak vždy sa človek môže zmýliť. Preto sme sa rozhodli poskytovať 30 dňovú GARANCIU! Počas 30 dní odo dňa prevzatia objednávky máš možnosť nám tovar vrátiť a môžeš si vybrať iný v rovnakej alebo vyššej hodnote, prípadne použiť peniažky na ďalší nákup. Takto sa ti nemôže stať, že si kúpiš niečo, čo nevyužiješ, nebude ti sedieť alebo nesplní to, čo si od toho očakával/a. Ak si si nie istý/á výberom toho správneho tovaru (veľkosť, odpor, hmotnosť atď.), zavolaj nám a spoločne vyriešime tvoj problém a navrhneme optimálne riešenie, tak aby si bol/a spokojný/á.


Nakupovanie v športovom eshope nebolo nikdy jednoduchšie. Nie je sa čoho báť a treba spokojne vyberať a ak máš problém, sme tu pre teba :-)
[caption id="attachment_5146" align="aligncenter" width="500"]protrening.sk - eshop pre športovcov s garanciou ilustračný obrázok[/caption]

Komentáre

komentáre