Aká je dámska spodná bielizeň TERMOVEL? Podrobili sme ju testovaniu!

Žena, oblečenie, šport. Áno, presne v takomto poradí je to pre mňa dôležité. Milujem šport, pohyb, ten pocit keď sa mi na začiatku tak veľmi nechce, počas výkonu na to už nemyslím. SÚSTREDÍM sa na pohyb, na svoje telo a snažím sa tak vytvoriť celok. V prvom rade, aby som to dosiahla, musím sa cítiť […]...
11. januára 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Žena, oblečenie, šport.


Áno, presne v takomto poradí je to pre mňa dôležité.


Milujem šport, pohyb, ten pocit keď sa mi na začiatku tak veľmi nechce, počas výkonu na to už nemyslím. SÚSTREDÍM sa na pohyb, na svoje telo a snažím sa tak vytvoriť celok.


V prvom rade, aby som to dosiahla, musím sa cítiť POHODLNE. Pretože mnohokrát je šport vo veľa jeho podobách nepohodlný a nie každá poloha (cvičím funkčný tréning, predovšetkým cvičenia s vlastnou váhou, plus yogu aby ste mi rozumeli :) ), je pre mňa príjemná. Pohodlie je preto komfort, ktorý si stále chcem udržať, aby to ostatné nekomfortné nebolo pre mňa prekážkou. SÚSTREDIŤ sa viem len pohodlne oblečená. To pre mňa znamená, myslím si že aj pre veľa iných žien, v prvom rade pohodlné spodné športové prádlo.


Športu sa venujem intenzívne a plnohodnotne od svojich 15 rokov. Teraz mám 25. Vyskúšala som mnoho nátelníkov, nohavičiek na športovanie, no nič mi nevyhovovalo. Športová podprsenka bola vždy príliš hrubá a počas potenia sa mi časom začali vytvárať nepríjemné pupáčiky v okolí dekoltu a na chrbáte, vždy v oblasti kde bol nátelník-športová podprsenka.


Nájsť vhodné športové nohavičky bolo ako nájsť ihlu v kope sena. Zakaždým sa mi zadierali a namiesto SÚSTREDENIA sa na cvičenie som si neustále "napravovala" - ženy vedia o čom je reč :) - nohavičky a kontrolovala sa či mi pod kraťasami nie je toho veľa vidno, alebo naopak, keď som mala dlhé elasťáky, či mi nie je vidno kraj nohavičiek. Vyskúšala som veľa druhov spodnej bielizne a keď som si už zúfala začala zvykať na to že na POHODLIE počas cvičenia môžem zabudnúť, prišlo to ako blesk z čistého neba.


Ja som ich konečne našla!


Áno, presne tak, hovorím o tom že som našla svoju SÚSTREDENOSŤ A POHODLIE počas toho, keď zo seba dávam všetko a idem na plných 1000%. Našla som ich a od vtedy už nikdy svoje telo do ničoho iného neobliekam. Nehľadám v šatníku 15min, aké spodné prádlo si dnes oblečiem ???? Športová podprsenka nie je hrubá a mne sa prestali tvoriť vyrážky. Zároveň tým že mi toho príroda "nadelila" udrží mi prsia pevné a počas pohybu ma nebolia, dýchajú a majú svoj komfort.


sportova_podprsenka


Nohavičky sa mi nezarezávajú, ani nie je vidno ich šev. Môžem nosiť kráťase, aj dlhé elastáky a nemusím sa starať či mi je niečo vidno, nevidno, presvitá, nepresvitá. Materiál je prievdušný a šitý tak, že sadol na mňa ako uliaty. Prispôsobuje sa každému môjmu pohybu. Zvláda so mnou yogu a rovnako ťažký a náročný kondičný tréning. Nedám ho za nič. Mám čiernu aj bielu súpravu.


sportove_nohavicky


Z každého mám zatiaľ jeden pár a musím povedať, že stačí ak ich "vyperiem" v rukách (môžu sa prať na 30ke ručného prania, ale každý deň neperiem :) ) a na druhý deň sú opäť čisté, voňavé a pripravené na spoločné chvíle strávené poctivým tréningom.Je to môj sparingpartner, bez ktorého pre mňa šport nie je športom.


Žena, oblečenie, šport. SÚSTREDENIE, POHODLIE.


To je pre mňa TERMOVEL a funkčná spodná bielizeň.


Autor: Mgr. Michaela Háčiková

Komentáre

komentáre