Ako nám bolo na FIBO 2015?

Ako iste vieš, tak druhý aprílový týždeň sme z časti strávili nemeckom Kolíne na najväčšie výstave (veľtrhu) z oblasti tréningu, fitness a wellness. Musím konštatovať, že je to akcia megalománskych rozmerov, ktorú sa oplatí vidieť. Svojou veľkosťou a organizáciou je naša slovenská fitness a wellness výstava na míle vzdialená. Navštívili sme 6 obrovských hál plných tréningového náčinia, […]...
14. apríla 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Ako iste vieš, tak druhý aprílový týždeň sme z časti strávili nemeckom Kolíne na najväčšie výstave (veľtrhu) z oblasti tréningu, fitness a wellness.


FIBO006


Musím konštatovať, že je to akcia megalománskych rozmerov, ktorú sa oplatí vidieť. Svojou veľkosťou a organizáciou je naša slovenská fitness a wellness výstava na míle vzdialená. Navštívili sme 6 obrovských hál plných tréningového náčinia, vybavenia, doplnkov výživy a rôznych moderných elektronických, ale aj neelektronických vychytávok.


FIBO


protrenig.sk tam išiel za jediným cieľom! Získať kontakty na nových partnerov, pozrieť kde je ešte v dnešnej dobe potenciál a priniesť opäť niečo, čím sa dokážeme odlíšiť od bežných športových obchodov. Tento cieľ sa nám z časti podarilo. Porozprávali sme sa s viacerými výrobcami, SEO alebo menežermi firiem, ktoré sa zaoberajú či už výrobou alebo distribúciou tréningových pomôcok.


Už tento týždeň by nám mala pribudnúť do ponuky jedná skvelá pomôcka pre silový tréning. Okrem toho budeme pracovať na ďalšej spolupráci s inými zahraničnými firmami. Ak pôjde všetko podľa plánu, tak sa je opäť na čo tešiť.


Okrem neznámych ľudí sme sa zastavili napríklad aj v stánku BLACKROLL, ktorý mal naozaj plno. Stihli sme prehodiť len pár slov o novinkách, ktoré snáď tiež čoskoro uvidíte v našej ponuke. Musíme počkať na spustenie oficiálneho predaja.


Blackroll na FIBO


Podarilo sa uloviť aj pár zaujímavých fotiek ...


FIBO020


FIBO025


FIBO036


Mohli by sme sa veľmi dlho baviť o smerovaní moderného fitness priemyslu ... Ja len verím, že filozofia protreningu a výrobky, ktoré zaraďujeme do ponuky sú naozaj to pravé pre športovcov a bol by som veľmi nerád, ak by sme podľahli nie celkom správnemu smerovaniu, ktoré v dnešnej dobe vidíme vo svete. Preto sa budeme aj naďalej snažiť o to, aby sme každý jeden výrobok vedeli odôvodniť prečo máme v ponuke a aby sme predávali len to, čomu naozaj verím a čo skutočne používame v trénerskej praxi.


Dovidenia o rok FIBO!


Autor:


Michal Pataky


CEO

Páčil sa ti tento článok?

Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.


Komentáre

komentáre