Aký bol Mariatálsky štvanec 2015?

Prvý júnový víkend sme zavítali do Mariánky pri Bratislave na Mariatálsky štvanec. Opäť sme podporili ďalšie športové podujatie a tentoraz sme sa nestačili diviť, aký bol o nás záujem :-) Počas celého dňa stála do nášho malého stánku fronta ako na teplé rožky. Taký záujem o merania s analýzou tela sme ešte nemali na žiadnej […]...
9. júna 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Prvý júnový víkend sme zavítali do Mariánky pri Bratislave na Mariatálsky štvanec.


Opäť sme podporili ďalšie športové podujatie a tentoraz sme sa nestačili diviť, aký bol o nás záujem :-) Počas celého dňa stála do nášho malého stánku fronta ako na teplé rožky. Taký záujem o merania s analýzou tela sme ešte nemali na žiadnej akcii. Spravili sme viac ako 60 meraní! Dokonca, ešte aj počas preteku k nám stále chodili ľudia a my sme si nestihli ani chvíľku oddýchnuť. Okrem meraní sme vysvetľovali, ako fungujú Blackroll valce, kompresné oblečenie a ostatné pomôcky, ktoré máme v ponuke. Riešili sme "problémy" a hľadali spoločne riešenia. Veľmi nás potešilo, keď nás ľudia nazvali odborníkmi lebo o to sa stále snažíme, byť odborníkmi a byť najlepšími v tom čo robíme :-)


2015_06_06_Mariatalsky_stvanec_09


Z našej strany hodnotíme veľmi pozitívne celý pretek. Organizácia bola super, usporiadatelia nám so všetkým pomohli keď bolo treba. Škoda len, že sme si viac neužili bežeckú atmosféru, ale za to, sme spravili niečo dobré pre ľudí, ktorí získali nové poznatky, či už o svojom tele alebo o športových produktoch, ktoré doteraz nepoznali.


Ďakujeme každému, kto si našiel cestu k nám do stánku protrening.sk. Počas týždňa budeme spracovávať to obrovské množstvo protokol, ktoré máme a následne ich posielať na mail.


Fotogaléria z akcie je dostupná TU: (klikni)


Vidíme sa na najbližšej akcii priatelia ;-)


11390146_397542297121222_6645012133759375752_nPáčil sa ti tento článok?
Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.

Komentáre

komentáre