Máme oficiálny Blackroll certifikát!

21.1.2015 sme sa zaradili medzi historicky prvých BLACKROLL trénerov na Slovensku. Získali sme medzinárodne uznávaný certifikát Blackroll® Trainer, vďaka ktorému vieme ešte lepšie používať všetky produkty Blackroll. Tým pádom vieme omnoho lepšie poradiť s výberom vhodnej kombinácie produktov pre čo najlepší tréningový efekt podľa špecifických potrieb každého športovca. Rozšírili sme si vedomosti o fasciách a […]...
22. februára 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

21.1.2015 sme sa zaradili medzi historicky prvých BLACKROLL trénerov na Slovensku. Získali sme medzinárodne uznávaný certifikát Blackroll® Trainer, vďaka ktorému vieme ešte lepšie používať všetky produkty Blackroll. Tým pádom vieme omnoho lepšie poradiť s výberom vhodnej kombinácie produktov pre čo najlepší tréningový efekt podľa špecifických potrieb každého športovca.


Rozšírili sme si vedomosti o fasciách a o ich vplyve na ľudský organizmus, o tom ako používať masážne valce Blackroll a masážne loptičky, ale aj o tom ako pomocou valcov cvičiť.


Presvedčili sme sa, že ich používanie je vysoko efektívne a prospešné pre človeka - športovca a že vďaka pravidelnému používaniu valcov vieme úspešne vyriešiť najčastejšie problémy pohybového aparátu.


Blackroll trener certifikát


Onedlho budeme rozbiehať aj prvé špecializované Blackroll tréningy, kde využijeme celý koncept myofasciálneho uvoľnenia spolu s posilňovaním a úpravou pohybových stereotypov. Pripravíme pre vás aj inštruktážne videá, aby ste vedeli kvalitne používať Blackroll valce aj vy.


Celú ponuku značky Blackroll nájdete na našej stránke TU:Páčil sa ti tento článok?
Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.

Komentáre

komentáre