Od Tatier k Dunaju 2014

Aj protrening.sk bol súčasťou štafetového behu Od Tatier k Dunaju 2014. Tohto krásneho bežeckého podujatia sme sa zúčastnili už druhý krát. Po minulom prvom ročníku sme otestovali svoje fyzické sily, ale aj morálno-vôľové vlastnosti aj tento rok. Okrem toho sme testovali aj výrobky, ktoré máme v ponuke na našom eshope. Keďže sme veľa času presedeli v […]...
20. augusta 2014 | Michal Pataky | 0 komentárov
Aj protrening.sk bol súčasťou štafetového behu Od Tatier k Dunaju 2014.
Tohto krásneho bežeckého podujatia sme sa zúčastnili už druhý krát. Po minulom prvom ročníku sme otestovali svoje fyzické sily, ale aj morálno-vôľové vlastnosti aj tento rok. Okrem toho sme testovali aj výrobky, ktoré máme v ponuke na našom eshope.
Keďže sme veľa času presedeli v aute, tak v rámci regenerácie sme po každom úseku používali kompresné návleky od Comressportu. Ako máte možnosť vidieť na fotkách na našej FB stránke, tak trasa Tatry - Dunaj hrala všetkými možnými farbami návlekov na lýtka, ale aj stehná. Určite každý pocítil výhodu ich používania hlavne počas cestovania v aute, kedy majú nohy tendenciu opuchnúť. Práve použitie návlekov na lýtka zabezpečilo zlepšený venózny návrat krvi späť do srdca a tým rýchlejšiu regeneráciu v náročných podmienkach cestovania.

Výživu pre náš tým zabezpečila spoločnosť Kompava hlavne nápojmi Energofit (regeneračný) aHypofit (rehydratačný).
Každému bežcovi (športovcovi) odporúčame aspoň raz vyskúšať toto podujatie, ktoré je náročné, ale zároveň krásne :-)
Páčil sa ti tento článok?

Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.


Komentáre

komentáre