Perfektný bežecký víkend za nami.

Posledný, mimoriadne slnečný, aprílový víkend sme strávili na dvoch skvelých bežeckých podujatiach, ktoré sme podporili nie len účasťou nášho stánku. SOBOTA Sobotu sme strávili na prvom ročníku PSA City Run Trnava. Tento 10 km pretek v teplom počasí odbehlo cca 480 bežcov a bežkýň. Okrem toho sa na štart postavilo aj 100 malých pretekárov v […]...
27. apríla 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Posledný, mimoriadne slnečný, aprílový víkend sme strávili na dvoch skvelých bežeckých podujatiach, ktoré sme podporili nie len účasťou nášho stánku.


SOBOTA


Sobotu sme strávili na prvom ročníku PSA City Run Trnava. Tento 10 km pretek v teplom počasí odbehlo cca 480 bežcov a bežkýň. Okrem toho sa na štart postavilo aj 100 malých pretekárov v detských kategóriách. My sme na Trojičnom námestí v centre mesta mali postavený stánok, v ktorom mali účastníci možnosť odvážiť a analyzovať zloženie svojho tela na našej špičkovej váhe TANITA BC 601. Okrem toho účastníci preteku dostali aj nejaké tie zľavy na nákup. Ďalej mali možnosť vyskúšať Blackroll produkty na myofasciálne uvoľňovanie a automasáž.


Váženie a analýzu tela využilo viac ako 40 športovcov a športovkýň. Mali sme naozaj čo robiť počas celého dňa.


V Trnave sme dokonca obsadili aj druhé miesto! Teda nie tak úplne my, čo sme sa venovali stánku, ale atlét Gabo Švajda, ktorého podporujeme. Gabo prebehol mestským okruhom za skvelý čas 34:07. K tomuto výkonu mu gratulujeme a veríme, že aj vďaka našej podpore bude ešte lepší a výkonnejší ako doteraz.


Už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu, ktorú bude organizovať Emko športový klub. S nimi sa vidíme najbližšie v Kráľovej pri Senci. Určite dáme info o preteku aj na našu stránku alebo na FB stránku.


NEDEĽA


Tak ako minulý rok, aj tento rok sme sa zúčastnili Račianského polmaratónu / desiatky. Túto akciu sme si po minulom ročníku veľmi obľúbili vďaka pohodovej a veľmi priateľskej atmosfére. Na štart tohto ročníku sa postavilo viac ako 340 športovcov, z toho prvých 200 dostalo do štartového baličku špeciálne prekvapenie od protrening.sk.


Aj tu sme spravili bežcom ZDARMA analýzu tela, ktorú využilo vyše 30 účastníkov. Okrem toho, víťazom kategórií sme venovali aj špeciálny Blackroll tréning.


V Rači sme dokonca obsadili aj prvé miesto! Opäť sa o to zaslúžil Gabko Švajda, ktorý na polmaratónskej trati prekonal traťový rekord o cca 5 min! A to po minulo týždňovom maratóne v Lipsku, kde zabehol slovenský výkon roka! Waaau. Je to proste makač.


Tento víkend bol jeden z najlepšie strávených víkendov tohto roku. Už teraz sa tešíme na ďalšie ročníky týchto dvoch podujatí, ktoré s veľkou radosťou opäť podporíme.


V priebehu najbližších dní spracujeme všetky výsledky meraní a vytvoríme obraz "štandardného" bežca a bežkyne z týchto podujatí. Ak to takto pôjde ďalej, tak čoskoro budeme mať veľmi veľa zaujímavých výsledkov.


Malú fotogalériu nájdeš na našej FB stránke, prípadne popozeraj stránky organizátorov.

Páčil sa ti tento článok?

Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.


Komentáre

komentáre