Technológia Under Armour

Od spaľujúceho slnka až po ostrý mráz. Za akýchkoľvek podmienok a v akomkoľvek počasí pomáha oblečenie Under Armour udržať športovca suchého, sviežeho a ľahkého. Zabezpečuje maximálne pohodlie a komfort počas výkonu. Čo je technológia Under Armour HeatGear? Je navrhnuté pre nosenie v extrémne teplom a horúcom prostredí, pre teploty od 24°C a vyššie. Under Armour HeatGear funguje […]...
28. júla 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Od spaľujúceho slnka až po ostrý mráz. Za akýchkoľvek podmienok a v akomkoľvek počasí pomáha oblečenie Under Armour udržať športovca suchého, sviežeho a ľahkého. Zabezpečuje maximálne pohodlie a komfort počas výkonu.Čo je technológia Under Armour HeatGear?


technologia under armour heatgear


Je navrhnuté pre nosenie v extrémne teplom a horúcom prostredí, pre teploty od 24°C a vyššie.


Under Armour HeatGear funguje tak, aby sik ostal v chlade a suchu a zároveň sa postará o tvoje pohodlie. Ideálne pre jarné a letné tréningy, beh, joga, posilňovanie, určené je do teplého počasia počas fyzickej aktivity. Under Armour HeatGear je najúčinnejší v aktívnom výkone.Ako technológia Under Armour HeatGear funguje?


Under Armour HeatGear využíva nasledujúce konštrukčné vlastnosti aby reguloval tvoju teplotu, udržal ťa v chlade a v suchu aj v tých najväčších horúčavách.
  • ľahký a priedušný materiál pre maximálny prietok vzduchu

  • rýchle odparovanie vlhkosti a potu z tela

  • rýchloschnúci materiál

  • vyvinutý pre extrémne teplé a horúce podmienky

  • navrhnutý tak aby chladil a zároveň sušilČo je technológia Under Armour ColdGear?


technologia under armour coldgear

Nedovoľ počasiu spomaliť vás. Choď na maximálny výkon s radou Coldgear Under Armour.


Navrhnuté pre nosenie v extrémne chladných a chladných podmienkach pri teplote 12°C a menej.


Under Armour ColdGear dodáva príjemné teplo, ktoré ťa udrží v teple aj pri najväčšom chlade. Ideálny je pre ranné behy, zimnú prípravy, horskú turistiku, horolezectvo, lyžovanie, snowbording, futbal, a akékoľvek iné fyzické aktivity, ktoré ťa vytiahnu von do zimy.Ako technológia Under Armour ColdGear funguje?


ColdGear odvádza od tela pot a pomáha cirkulovať telesnú teplotu, čím udržuje športovca zahriateho a pritom ho nijak nezaťažuje.
Čo je technológia Under Armour AllSeasonGear?


technologia under armour allseasongear

Technológia Under Armour AllSeasonGear materiály sú maximálne vzdušné a prispôsobia sa meniacim sa podmienkam tak, aby pomáhali regulovať telesnú teplotu.


HeatGear, originálna vrstva "second skin" (druhá koža) priniesla revolúciu vo funkčnom oblečení a z bavlnených tričiek vytvorila históriu.


Under Armour AllseasonGear reguluje telesnú teplotu, udržiava pohodlie, pripraví ťa na špičkový výkon aj pri zmene teploty.
Komentáre

komentáre