10+1 dôvodov prečo nakupovať v protrening.sk

  11 dôvodov prečo by si mal nakupovať práve v protrening.sk. 1. POŠTOVNÉ V protrening.sk máme poštovné odstupňované presne podľa hmotnosti tvojej objednávky. U nás sa Ti nestane nič, také, že by si platil/a zbytočne vysoké poštovné alebo naopak, aby sme my doplácali pri vyššej hmotnosti. Taktiež sa ti nestane, že by si nevedel pred odoslaním […]...
12. mája 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov
 

11 dôvodov prečo by si mal nakupovať práve v protrening.sk.1. POŠTOVNÉ

V protrening.sk máme poštovné odstupňované presne podľa hmotnosti tvojej objednávky. U nás sa Ti nestane nič, také, že by si platil/a zbytočne vysoké poštovné alebo naopak, aby sme my doplácali pri vyššej hmotnosti. Taktiež sa ti nestane, že by si nevedel pred odoslaním objednávky konečnú cenu poštovného ako v niektorých e-shopoch. Preferujeme férový prístup a hráme fair-play, či už pri športe alebo pri predaji.


2. RESPONZÍVNY WEB


Náš web je plne responzívny a stránku si bez problémov môžeš pozrieť na svojom tablete alebo smartphone. Taktiež si zo svojho mobilného zariadenia v pohode spravíš objednávku produktov, ktoré si si vybral/a.


3. PODPORUJEME ŠPORTOVÉ AKCIE A ŠPORTOVCOV


Od nášho vzniku sme súčasťou rôznych športových akcií. Boli sme partnermi na Kráľovskom behu v Kráľovej pri Senci, na City Rune v Trnave ale aj na Račianskom polmaratóne. Preto sa s nami môžeš stretnúť na rôznych akciách, kde máš možnosť sa porozprávať a poradiť priamo s majiteľom e-shopu. Okrem toho podporujeme športový deň detí na ZŠ Nejedlého. Náš sponzoring využívajú aj športovci. Jedným z nich je aj Gabriel Švajda, ktorý na Bratislavskom maratóne 2015 obsadil medzi Slovákmi krásne 1. miesto a držal slovenský výkon roku v tejto disciplíne.


11036794_372220432986742_503399453217785240_n 11150672_372220429653409_8516437338785017043_n


4. KNÍHKUPECTVO


Našou súčasťou je aj obrovská ponuka športovej literatúry. Vybrať si môžeš zo slovenských, ale aj zahraničných titulov. Dokonca máme v ponuke aj knihy, ktoré bežne v obchodoch nenájdeš a patria medzi odbornú literatúru.


5. PREFERUJEME SLOVENSKÉ ZNAČKY


Od začiatku nášho pôsobenia bolo jedným z našich cieľov predaj slovenských značiek. Hneď, ako sme založili protrening.sk sme sa dohodli na spolupráci so značkou Termovel, ktorá vyrába funkčné oblečenie. Neskôr do našej ponuky pribudla športová výživa od značky Kompava a Aone. Taktiež spolupracujeme so slovenskou značkou Forward Fitness, ktorá veľa svojich produktov vyrába práve u nás doma. Podpora kvalitných domácich produktov je pre nás mimoriadne dôležitá.


kompava - doplnky výživylogo aone


6. BLOG


Súčasťou našej stránky je BLOG, na ktorom sa dočítaš rôzne zaujímavé články, či už o produktoch - ich výber alebo vhodné použitie alebo o niečom z nášho "života". Snažíme sa písať aj odborné články na tému tréning a šport. Našim cieľom je mať pri každom produkte možnosť prečítať si články na tému daného produktu. Takto si môžeš prečítať články pri Blackroll valcoch alebo pri kompresnom oblečení. Priebežne dopĺňame a píšeme články tak, aby si od nás získal/a čo najviac informácií.


7. VIDEO


Okrem spomínaného BLOGU točíme k jednotlivým produktom aj videá. V nich je veľmi dobre vidno, ako sa produkty používajú. Videá ti poskytujú inšpiráciu do tréningového procesu alebo Ťa naučia nové cvičenia, ktoré vieš aplikovať.


8. OTESTOVANÉ PRODUKTY


Drvivú väčšinu našich produktov vyberám na základe vlastnej skúsenosti. Vyberáme produkty, ktoré v praxi pri tréningoch aj sami používame. Nás nenahúcka žiadny obchoďák na predaj produktov, ktorým neveríme. Niekedy sa nám stane, že niekto povie, že máme málo produktov. My si však myslíme, že nie je dôležité mať veľa produktov, ale mať tie správne produkty, ktoré vám pomôžu sa zlepšiť.


9. ODBORNOSŤ A PORADENSTVO


Sme ľudia z fachu. Väčšina našich spolupracovníkov sú absolventi FTVŠ UK a tým pádom sú odborníci v oblasti športu. Preto sme schopní a vždy pripravení poskytnúť informácie nie len o produktoch, ale aj o tréningovom procese s nimi. Sme schopní riešiť tvoje problémy a odpoveď na otázky. Vždy sme radi, ak sa na nás zákazníci obrátia s prosbou o radu. Samozrejme vždy radi odpovieme a poradíme. Kontaktovať nás môžeš buď telefonicky na 0903 925 774 alebo na e-mail: info(zavináč)protrening.sk


10. (BOLI) SME PRVÍ


Boli sme a stále aj sme prví, kto na Slovensko priniesol celú radu produktov značky Blackroll. Absolvovali sme prvý kurz Blackroll tréner, ktorý sa uskutočnil v našej republike. Taktiež sme boli prví, kto priniesol tejpy značky Kintex alebo skladacie fľaše Vapur. Snažíme sa prinášať produkty, ktoré sú jedinečné, ale zároveň spĺňajú prísne kritéria, ktoré sme už spomínali.


+ 1. SME A BUDEME NAJLEPŠÍ


Toto je náš jediný cieľ: BYŤ NAJLEPŠÍ!


FB_coverphoto_Protrening


Michal Pataky

CEO, ProTraining, s. r. o.

Komentáre

komentáre