2. ročník pretekov v behu s odporovým padákom pozná svojich víťazov.

Najslnečnejšiu sobotu v Októbri využilo takmer 30 nadšených atlétov, aby si zmerali sily pri behu s odporovým padákom. Nezľakli sa výzvy a všetci sa postavili na trať oboch disciplín v behu na 100m vyraďovacím spôsobom, ale aj na beh na 250m. V ženskej kategórií dominovala Kamila Chomaničová, ktorá vyhrala obe disciplíny. V behu na 100m obsadila druhé miesta Mária Adamečková a tretia […]...
28. októbra 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov
Najslnečnejšiu sobotu v Októbri využilo takmer 30 nadšených atlétov, aby si zmerali sily pri behu s odporovým padákom. Nezľakli sa výzvy a všetci sa postavili na trať oboch disciplín v behu na 100m vyraďovacím spôsobom, ale aj na beh na 250m.

V ženskej kategórií dominovala Kamila Chomaničová, ktorá vyhrala obe disciplíny. V behu na 100m obsadila druhé miesta Mária Adamečková a tretia skončila Alexandra Karníková. V druhej disciplíne sa bedňa ušla opäť Márii Adamečkovej na druhom mieste, ale aj Martine Brčákovej, ktorá skončila tretia.

„Bol to super pocit cítiť odpor vzduchu a o to viac sa musí prejaviť sila behu, ten beh je o čosi pomalší“, povedala spokojná víťazka oboch disciplín behu s padákom Kamila Chomaničová.

Medzi mužmi sme videli taktiež skvelé výkony, kde prvé miesto v behu na 100m obsadil Ľubomír Konopka, druhý skončil Gabriel Bogdány aj napriek kŕčom, ktoré ho sprevádzali počas behu a tretie miesto sa ušlo nadšencovi Petrovi Ambrúsovi. Tak ako v ženskej kategórií aj v mužskej bol víťazom ten istý atlét Ľubomír Konopka. Druhý skončil mladý bežec Kristián Uher a tretie miesto si vybojoval Dušan Čičmanec.

„Som za každú srandu, takže som išiel do toho“, povedal Gabriel Bodgány, ktorý skončil na druhom mieste v šprinte na 100m.

Ako zhodnotil celé podujatie hlavný organizátor Michal Pataky z protrening.sk? „Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zorganizovať aj druhý ročník tohto netradičného behu. Počet účastníkov sa oproti minulému roku zvýšil a to nás povzbudilo do ďalšej práce na podobných akciách. Ďakujem všetkým účastníkom, spoluorganizátorom, ale aj partnerom za účasť a tešíme sa na ďalší ročník.“

padak201508 padak201530 padak201533 padak2015103 padak2015170 padak2015174

Reportáž z podujatia si môžete pozrieť v Góly Body Sekundy + v čase od 12:03 TU:

Kompletná fotogaléria je dostupná na našom FB TU: 

Prijmete túto výzvu o rok aj vy?

 

Podujatie podporili:

Kompava - výživové doplnky, Run for Fun, Zdravo a fit, beh.sk, cvičte.sk

Páčil sa ti tento článok?
Dočítal si sa zaujímavé informácie a chceš sa dozvedieť ešte viac? Zadaj svoj email a my ti podobné články pošleme úplne ZADARMO.

Komentáre

komentáre