Novinky v protrening.sk alebo čo nás čaká v roku 2016?

Rok 2015 už finišuje svoj závod a pomaly pretína cieľovú pásku, kde odovzdá štafetu ďalšiemu v poradí – roku 2016. Aké máme novinky v protrening.sk? Tento rok toho bude naozaj hodne. Okrem toho, že usilovne pracujeme na novom webe, tak sme pripravili prepojenie viacerých aktivít pod našu značku. Čo konkrétne nás aj váš čaká? NOVÝ […]...
29. decembra 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Rok 2015 už finišuje svoj závod a pomaly pretína cieľovú pásku, kde odovzdá štafetu ďalšiemu v poradí - roku 2016.Aké máme novinky v protrening.sk?


Tento rok toho bude naozaj hodne. Okrem toho, že usilovne pracujeme na novom webe, tak sme pripravili prepojenie viacerých aktivít pod našu značku. Čo konkrétne nás aj váš čaká?


NOVÝ WEB
  • Pomaly, ale isto finišujeme s grafickými prácami na úplne novom webe, ktorý bude krajší a prehľadnejší ako doterajší web. Zatiaľ vám ho neukážeme, ale bude to pecka. Máme to pripravené tak, aby sme sa odlíšili od bežných športových eshopov a ponúkli takú pridanú hodnotu, akú inde nenájdete. Za to ručíme. Takže sa môžete už teraz tešiť. Predpokladáme, že koncom Februára si vo svojom prehliadači otvoríte úplne nový protrening.


ZMENA ODBERNÉHO MIESTA
  • Pôvodnú adresu z Pluhovej, kde ste si často chodili pre svoje športové veci, meníme od nového roku za Továrenskú 14, v priestoroch našich kamošov z fitnessa.sk. Tí nám ponúkli väčšie a priestranejšie priestory, kde bude aj naše odberné miesto. Môžete sa zastaviť pre tovar alebo len tak na kávičku pokecať.


(PRO) TRÉNINGY

  • Ako som spomínal v úvode článku, tak prepájame viaceré aktivity, ktoré sme doteraz robili, pod jednu značku. Od teraz máte možnosť u nás absolvovať aj silovo-kondičné BODY PRO TRÉNINGY, Funkčný tréning pre bežcov, ale aj Blackroll tréning. Máte možnosť si zakúpiť permanentky priamo na našom eshope, zaplatiť pohodlne kartou, rezervovať si tréning a prísť ihneď na niektorý z našich tréningov. Nie sme len obyčajný eshop, sme ľudia z fachu a to dokazujeme každý jeden deň na našich tréningoch. Viac info o tréningoch nájdeš v hornom menu.


Toto boli tri najpodstatnejšie novinky v protrening.sk pre rok 2016.


Ďalšie novinky si budeme predstavovať postupne ako budú pribúdať. Týkajú sa hlavne nového eshopu. Chystáme zaradiť do ponuky nový tovar tak, aby sme pokryli úplne všetko, čo moderný tréning potrebujem. Samozrejme sa môžete tešiť na kopec článkov, videí, návodov, tipov a našu účasť na rôznych športových akciách.

[quote]V novom roku do útoku športovci![/quote]

 


Komentáre

komentáre