O Under Armour

UNDER ARMOUR – povedzme si niečo viac o tejto značke. Under Armour a história tejto značky začala s jednoduchým plánom, spraviť vynikajúce tričko. Tričko, ktoré zabezpečí kompresiu a odvod potu z tvojej pokožky, skôr než sa stihne absorbovať. Tričko, ktoré spolupracuje s tvojim telom pri reguláciu teploty a zvýšení výkonu. Spoločnosť bola založená v roku 1996 bývalým futbalistom […]...
15. júla 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

UNDER ARMOUR - povedzme si niečo viac o tejto značke.


Under Armour a história tejto značky začala s jednoduchým plánom, spraviť vynikajúce tričko.


Tričko, ktoré zabezpečí kompresiu a odvod potu z tvojej pokožky, skôr než sa stihne absorbovať. Tričko, ktoré spolupracuje s tvojim telom pri reguláciu teploty a zvýšení výkonu.


Spoločnosť bola založená v roku 1996 bývalým futbalistom University of Maryland  Kevinom Plankom, Under Armour je pôvodcom oblečenia pre výkon, navrhnutým tak, aby držalo atlétov v chlade a v suchu počas celého priebehu hry alebo tréningu.


Under armour tréningAko vznikol Under Armour?


Plank nerad menil svoje potom nasiaknuté bavlnené tričká znovu a znovu počas dňa, s vedomím, že jednoducho musí byť niečo lepšie. Preto vyrazil a vytvoril riešenie. Po rozsiahlom výskume výhod syntetickej tkaniny pre športovcov, pomenoval svoju novú firmu Under Armour a navrhol prvý Under Armour HeatGear® T-shirt, ktoré sa volalo #0037.


Navrhnuté bolo s vlhkosťou prepúšťajúceho výkonného vlákna, tričko pomáhalo udržať športovcov chladných, suchých, aj v brutálne horúcich podmienkach.


Technológiou Under Armour je rôznorodý sortiment výrobkov pre mužov, ženy a mládež, je komplexný, ale zároveň jednoduchý: nosíme HeatGear®, keď je horúco, ColdGear® keď je zima, a AllSeasonGear® medzi meniacimi sa podmienkami alebo extrémami.


Poslaním Armouru je, aby boli všetci športovci lepší vďaka vášni, dizajnu a neúnavnému úsiliu o inováciu.


V roku 1999, Under Armour hral vedľajšiu rolu v jednom z filmov, o ktorom sa najviac hovorilo v tom roku. Plank a jeho tím podpísali dohodu, že budú dodávať produkty pre Olivera Stonea do filmu Any Given Sunday s Al Pacinom a Jamie Foxx. V kľúčových scénach v tomto filme, nosil futbalový tím Under Armour oblečenie a doplnky. Neskôr Plank podpísal prvú printovú reklamu v magazíne ESPN.


O úspechu Under Armour hovorí aj fakt, že za menej ako 10 rokov po jeho založení, skončil rok so ziskom 281 miliónov dolárov. Neskôr na súpisku Under Armou pribudli významné mená ako Lindsey Vonn, , Ray Lewis, Tom Brady, Brandon Jennings a dokonca aj jeden z najúspešnejších plavcov v histórii Michael Phelps.


Dnes je značka široko uznávaná ako globálny líder v oblasti "výkonnej" oblečenia, obuvi a doplnkov. Under Armour dal svoj záväzok tomu, aby boli všetci športovci lepší a svoje nikdy nekončiaci odhodlanie smeruje k budovaniu "zajtrajších inovácií".
Komentáre

komentáre