Výskum: VALCOVAŤ sa s Blackroll mini a byť pri tom šťastný?

Menej bolesti, stresu, smútku a závratov. Ako? Valcujte si chodidlá! Zaujímavá štúdiá pod vedením Christophera Gordon a Carmen Graf z centra pre integrovanú terapiu v Nemecku, ktorí skúmali vzťah medzi automasážou plantárnej fascie (chodidiel) a ich účinkov na psycho-fyziologický stav človeka, úroveň blahobytu, ako fyzicky, tak aj psychicky. Pri tomto výskume bolo pozorovaných a testovaných 37 […]...
28. októbra 2015 | Michal Pataky | 0 komentárov

Menej bolesti, stresu, smútku a závratov. Ako? Valcujte si chodidlá!Zaujímavá štúdiá pod vedením Christophera Gordon a Carmen Graf z centra pre integrovanú terapiu v Nemecku, ktorí skúmali vzťah medzi automasážou plantárnej fascie (chodidiel) a ich účinkov na psycho-fyziologický stav človeka, úroveň blahobytu, ako fyzicky, tak aj psychicky.Pri tomto výskume bolo pozorovaných a testovaných 37 osôb. Každí jeden z nich dostal valec, ktorým sa mal masírovať po dobu 3 týždňov, minimálne 10 minút denne, bol to konrkétne BLACKROLL® MINI.


Výsledky boli prekvapujúce. Z 37 testovaných osôb, 26% pociťovalo menšie bolesti. Viac ako 60% účastníkov tvrdilo, že ich závraty sa znížili. Rovnako 60% účastníkov sa cítilo, že sú menej stresovaní, smutní a napätí. Preto sa Kongres o Facsiách http://www.fasciacongress.org/2015/, ktorý sa koná vo Washington DC, rozhodol svoju  pozornosť venovať práve týmto štúdiám, ktorých výsledky budú prezentované po celom svete.


Pozývame ťa, prečítať si niečo viac o výskume:


"Myofasciálna autoterapia s BLACKROLL® MINI"


imageimage (1)

Komentáre

komentáre