Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Unikátne regeneračné nápoje od Aone a Vitargo

Regeneračné nápoje sú určené na veľmi rýchlu a kvalitnú regeneráciu počas výkonu a tesne po ňom.  Vďaka špeciálnym nápojom dokážeš dopĺňať zásoby glykogénu oveľa rýchlejšie ako s bežnými glukózovými alebo maltodextrínovými nápojmi. Práve obnova svalového a pečeňového glykogénu je základ pre úspešnú regeneráciu.  Budeš tak schopný absolvovať viac tréningov po sebe a tým dosiahneš aj lepší výkon.

Regeneračné nápoje Virtago

Účinok nápojov Virtago spočíva v tom, že minimalizujú svalové kŕče a tak môžeš trénovať na vyššej úrovni intenzity. Svaly budú zásobované živinami, úspešne sa vyhneš príznakom pretrénovania a eliminuješ riziko infekcie pri ťažkom športovom výkone. u nás nájdeš nápoje Virtago + Electrolyte, Virtago Grainers Gold a Viratago Garboloader.

Regeneračné nápoje Aone

V ponuke nájdeš aj nápoje Aone, konkrétne Aone Cell Max a Aone Stamimax Energy.

Aone Cell Max patrí do kategórie HI-TEC a nahrádza športovcom časť stravy. Obsahuje ideálny pomer uhľohydrátov a bielkovín a okrem toho ti dodáva aj dôležité doplnky výživy. Aone Cell Max má vysoký obsah BCAA a aj ostatných zložiek, ktoré sú potrebné pre nárast sily a svalovej hmoty. Prípravok obsahuje aj komplexné vysokomolekulárne sacharidy s vysokým GI (150), ktoré podporujú transport výstavbových substrátov priamo do buniek.

Aone Stamimax Energy obsahuje vysokomolekulárny enzymaticky modifikovaný derivát škrobu, špeciálne vyvinutý pre potreby špičkových športovcov. Produkt sa ľahko vstrebáva a to je jeho veľká výhoda oproti energetickým tyčinkám a gélom – okamžite využiteľná energia bez potreby trávenia a zaťaženia tráviaceho traktu.

Regeneračné nápoje sú určené pre športovcov, ktorí vedia, že sa chcú posunúť na vyššiu úroveň.