Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Fat Gripz na zlepšenie sily úchopu a svalov predlaktia

Ide o jednoduchú pomôcku na zlepšenie sily úchopu a svalov predlaktia.Stačí, ak nimi obopneš činku čím razom získaš širší úchop tak ti zosilnejú svaly predlaktia aj celé telo. Fat Gripz boli vyhlásené za jednu z najlepších tréningových pomôcok tohto desaťročia. Ich kvality už poznajú aj svetový tréneri a športovci ako Jay Cutler alebo Charles Poliquin.

Chceš získať väčšiu silu v rekordne krátkom čase?

Ak je odpoveď áno, potom sú pre teba Fat Gripz ako stvorené. Koniec koncov ide o jednu z najlepších pomôcok na zlepšenie sily úchopu a svalov predlaktia tohoto desaťročia.

Kto už Fat Gripz používa ?

Fat Gripz sú používané členmi NFL teamov, US Special Forces, UFC – bojovníciBritish Royal Marine Commandos,  najlepší bodybuilderi (napr. Jay Cutler alebo Phil Heath), elitné policajné jednotkyelitní powerlifteri, crossfit atléti a pod. Odporúčajú ich aj magazíny ako Men’s Health Magazine, Men’s Fitness magazine, Ironman magazine, Flex magazine, Maximum Fitness magazine, Musclar Development magazine. 

Ak ich raz vyskúšaš, už sa nikdy nebudeš chcieť vrátiť k normálnemu úzkemu úchopu, pretože tvoj úchop bude silný ako zverák.

Ak sa dozvedieť viac o vlastnostiach a používaní tejto skvelej pomôcky, nezabudni si pozrieť naše video.