Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Cvič s váhou vlastného tela

Tréning s vlastným telom je vhodný pre začiatočníkov a rovnako aj pre pokročilých športovcov. Najväčšou výhodou je, že sa dá vykonávať prakticky kdekoľvek a kedykoľvek. Ak sa ti nechce chodiť do fitness centra, alebo ti cvičenie s činkami a na strojoch nevyhovuje, využi svoje vlastné telo.

Pomôcky na tréning s vlastným telom

Cvičenie s vlastnou váhou to nie sú len drepy, kľuky a výpady. Použiť môžeš aj rôzne pomôcky, ktoré ti pomôžu a tréning bude zaujímavejší a zábavnejší. Využiť môžeš expander, ktorý je skvelý pri precvičovaní hornej aj spodnej časti tela. Pomôžete ti znížiť odpor tela a je tak ideálny na tento druh cvičenia. Expander má rôzne úrovne odporu, takže si vieš zvoliť ten, ktorý ti najviac vyhovuje.

Na tréning s vlastným telom aj 3D plyobox, ktorý dáva úplne nové možnosti. Skúsiť môžeš napríklad kľuky s rukami hore alebo s vyloženými nohami a náročnosť tréningu si vieš regulovať podla svojich možností. Pre posilnenie celého tela vlastnou váhou sú ale najlepšie závesné systémy, ktoré sú vhodné aj na cestovanie a prinášajú úžasnú variabilitu cvikov.

Tréning s vlastným telom je vhodný pre každého

Či už s cvičením začínaš alebo si skúsený športovec a chceš skúsiť niečo iné ako klasickú posilňovňu tréning s vlastnou váhou je pre teba ideálny. Toto cvičenie ti poskytuje množstvo možností a rôznych cvikov, takže si tréning bez problémov prispôsobíš svojim potrebám a možnostiam. Keďže nepotrebuješ len vlastné telo, cvičiť môžeš doma alebo kdekoľvek sa ti zachce.