Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Crossfit švihadlá s ložiskom a nastaviteľnou dĺžkou

Crossfit švihadlá s ložiskami sú veľmi ľahké, rýchle a ideálne na dvojšvihy. Je jedno či sa chceš dvojšvihy naučiť alebo sa v nich zdokonaliť, s týmito švihadlami to pôjde jednoduchšie.  Zapracovať môžeš aj na náročnejších preskokoch na ktoré sú crossfit švihadlá ako stvorené.

Okrem toho, že je švihadlo ľahké a rýchle, dáva ti možnosť nastaviť si dĺžku, ktorá ti bude vyhovovať. Všetky tieto vlastnosti ocenia hlavne crossfitéri, ale vhodné je aj pre bežcov, atlétov, futbalistov, basketbalistov a každého, kto miluje šport a pohyb.

Chceš si zdokonaliť dynamiku odrazu s crossfit švihadom?

Kto by nechcel?! Ale crossfit švihadlo zďaleka nie je určené len na výrazné zlepšovanie dynamiky odrazu. Je to skvelá pomôcka na zvyšovanie a zlepšovanie kondície a spaľovanie zbytočných kalórií. Ak chceš byť rýchlejší, vytrvalejší, zlepšiť výskok aj beh začni trénovať s crossfit švihadlom. Popracovať môžeš aj na zlepšení plyometrie, ktorá je kľúčová pre rýchlosť a odraz.

Už sa vidíš, ako robíš svoje prvé dvojšvihy? 

Švihadlo je investícia, ktorá sa ti určite vyplatí. Ide o jednu z najlepších pomôcok v pomere cena/benefit. Za pár eur získaš pomôcku, ktorá dokáže výrazne posunúť tvoju kondíciu, pretože švihadlo rozvíja viacero pohybových schopností naraz.

PRE KOHO JE TOTO ŠVIHADLO URČENÉ?

  • pre crossfitérov,
  • pre bežcov a ostatných atlétov,
  • pre futbalistov, volejbalistov, hádzanárov alebo basketbalistov
  • pre ľudí cvičiacich v bežných fitkách
  • pre všetkých, ktorí sa chcú zlepšiť

Crossfit švihadlá a ich vlastnosti

Dĺžka: 3m, ktorá je nastaviteľná

Dĺžka rukoväte: až 16 cm

Ložiská: 1x v každej rukoväti, pre ešte rýchlejšie otáčanie a bez zbytočného zamotávania sa

Čaká už len na teba a tvoj tréning!