Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Pieskové a vodné vaky na funkčný tréning

Pieskové a vodné vaky sú skvelými pomocníkmi pri funkčnom tréningu a ako súčasť kondičnej a silovej príprave. Je jedno aký šport robíš, ak chceš zlepšiť svoju kondíciu, silu a balans, v týmito vakmi by si sa mal určite skamarátiť.

Pieskové vaky pre zlepšenie kondície

Pieskové vaky môžeš využiť nie len na zlepšovanie kondície a rovnováhy. Precvičovať s nimi môžeš v podstate všetky svalové skupiny. Spoločnosť ti môže robiť pri drepoch, výpadoch, zdvihoch a pod. Keďže ponúka široké možnosti využitia pomôžete ti dosiahnuť stanovený cieľ tréningu.

Naplnené pieskom sú aj bulharské vaky, ktoré sú taktiež ideálne na rozvoj sily a koordinácie. Cviky, ktoré bežne robíš s činkami alebo kettlebell môže vykonávať aj s bulharským vakom.

Vodné vaky pre lepšiu rovnováhu

Vodné vaky ti ponúkajú celý rad cvikov, ktoré s nimi môžeš vykonávať a zefektívniť tak svoj tréning. Okrem posilňovania rôznych svalových skupín budeš zároveň zlepšovať aj svoj balans a to bez toho, aby si si to vôbec uvedomoval. Veľkou výhodou vodného vaku je že sa ľahko skladuje a prenáša. Voda vo vnútri ťa bude nútiť udržiavať ho v rovnováhe a tak ťa čaká náročný ale efektívny tréning.

Pieskové a vodné vaky pre každého športovca

Nech už sa venuješ akémukoľvek športu, kondíciu, silu, rovnováhu a koordináciu potrebuje rozvíjať každý. Pomôcť ti s tým dokážu pieskové a vodné vaky, ktoré tvoj tréning zefektívnia.