Protrening phone 0919 290 218
Eshop

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Najpredávanejšie produkty pre športovcov pre zlepšenie výkonu

Chceš zlepšovať svoje športové výkony? Potom si narazil na tú správnu kategóriu, v ktorej nájdeš najlepšie a najpredávanejšie produkty pre športovcov pre zlepšenie výkonu. Nájdeš tu pomôcky z rôznych kategórií, takže nemusíš dlho hľadať to najlepšie pre teba.

Obľúbené tréningové pomôcky

V kategórií Najpredávanejšie produkty nájdeš top tréningové pomôcky na zlepšovanie výkonu. Tovar, ktorý zaradíme do tejto kategórie sme vyberali aj podľa preferencií ostatných športovcov. Tieto produkty sú najpredávanejšie a teda najobľúbenejšie.

Ktoré produkty sú najpredávanejšie?

Blackroll valce – Pre regeneráciu celého tela
crossfit švihadlo – Pre rozvoj dynamiky a odrazivej schopnosti
kompresné návleky na lýtka – Pre regeneráciu lítok po náročnom športovom výkone
bumper kotúče na crossfit – Slovenské kotúče pre malých aj veľkých šampiónov. Vybrať si môžeš 1,5 kg , 2,5 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg kotúče.
plyoboxy –  Pre rozvoj odrazovej sily a výbušnosti, ale aj silovej vytrvalosti. Plyobax je základom každého crossfit boxu alebo gymu, využiť sa dá aj na sedenie alebo ako lavička na cvičenie. Bedňa je ideálna aj na kľuky s rukami hore alebo s vyloženými nohami.
Theraband expandre – Pre cvičenie a rehabilitáciu celého tela

Tieto pomôcky jednoducho potrebuješ, ak chceš zlepšovať svoj výkon. Aj vďaka nim sa budeš posúvať stále vpred, dosahovať lepšie výsledky a prekonávať samého seba.  Pomôcky sú vhodné pre rekreačných športovcov, výkonnostných športovcov aj profesionálov. každodenným používaním zaručene vylepší svoj výkon každý športovec.