Protrening phone 0919 290 218
Eshop

Najpredávanejšie produkty pre športovcov pre zlepšenie výkonu

Chceš zlepšovať svoje športové výkony? Potom si narazil na tú správnu kategóriu, v ktorej nájdeš najlepšie a najpredávanejšie produkty pre športovcov pre zlepšenie výkonu. Nájdeš tu pomôcky z rôznych kategórií, takže nemusíš dlho hľadať to najlepšie pre teba.

Obľúbené tréningové pomôcky

V kategórií Najpredávanejšie produkty nájdeš top tréningové pomôcky na zlepšovanie výkonu. Tovar, ktorý zaradíme do tejto kategórie sme vyberali aj podľa preferencií ostatných športovcov. Tieto produkty sú najpredávanejšie a teda najobľúbenejšie.

Ktoré produkty sú najpredávanejšie?

Blackroll valce – Pre regeneráciu celého tela
crossfit švihadlo – Pre rozvoj dynamiky a odrazivej schopnosti
kompresné návleky na lýtka – Pre regeneráciu lítok po náročnom športovom výkone
bumper kotúče na crossfit – Slovenské kotúče pre malých aj veľkých šampiónov. Vybrať si môžeš 1,5 kg , 2,5 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg kotúče.
plyoboxy –  Pre rozvoj odrazovej sily a výbušnosti, ale aj silovej vytrvalosti. Plyobax je základom každého crossfit boxu alebo gymu, využiť sa dá aj na sedenie alebo ako lavička na cvičenie. Bedňa je ideálna aj na kľuky s rukami hore alebo s vyloženými nohami.
Theraband expandre – Pre cvičenie a rehabilitáciu celého tela

Tieto pomôcky jednoducho potrebuješ, ak chceš zlepšovať svoj výkon. Aj vďaka nim sa budeš posúvať stále vpred, dosahovať lepšie výsledky a prekonávať samého seba.  Pomôcky sú vhodné pre rekreačných športovcov, výkonnostných športovcov aj profesionálov. každodenným používaním zaručene vylepší svoj výkon každý športovec.