Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Agility pomôcky pre rýchlejšie reakcie

Agilita znamená schopnosť meniť smer v rýchlosti, čo je dôležité pri mnohých športových aktivitách. Agility pomôcky sú skvelé na zlepšenie rýchlosti, koordinácie, odrazovej sily a výbušnosti.  Využiť môžu prakticky všetci športovci.

Zlepši si postreh s reakčnou loptičkou

Keďže agilita a koordinácie je pri športe dôležitá, mal by si na nej neustále pracovať. Do kategórie agility pomôcky jednoznačne patrí aj reakčná loptička, ktorá je naozaj nepredvídateľná. Kvôli výstupkom mení nepredvídateľne smer a chytiť ju ti dá poriadne zabrať. Výhodou je že je malá a tak si ju môžeš vziať so sebou kamkoľvek.

Chceš lepšiu kondíciu?

Agility pomôcky sú totiž vhodné aj na zlepšovanie kondície. Napríklad taký koordinačný rebrík zlepšuje nie len koordináciu a agilitu ale aj kondíciu. Dokážeš s ním rozvíjať rytmické pohybové schopnosti, frekvenčnú rýchlosť aj vytrvalosť. Ak chceš navyše rozvíjať aj kreativitu odporúčame set prekážok, ktoré môžeš podliezať alebo preskakovať. Využitie je iba na tebe. Pri tréningu by mali byť povinnou výbavou hlavne tréningové kužele, vytyčovacie tréningové méty či agility prekážky.