Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Extrémne účinný tréning s kettlebell

Kettlebel je výnimočná pomôcka, ktorá dokáže nahradiť činky, posilňovanie náradie a je neodmysliteľnou súčasťou crossfit alebo funkčného tréningu. Vďaka guľovitému tvaru a rúčke ti umožní vykonávať aj také pohyby, ktoré s činkami nemôžeš zvládnuť. Využiť ho môžeš na rozvoj prakticky všetkých pohybových schopností. Stačí ho vyskúšať raz aby si pochopil, prečo je taký obľúbený.

Zlepšenie sily a vytrvalosti

Strategicky umiestnená rúčka ti dovolí vykonávať rôzne dynamické cviky, presúvanie kettlebell z jednej ruky do druhej. Cvičiť sa dá v rôznych rovinách a uhloch, takže rozvíjaš dynamickú silu a získavaš pružné a pevné telo. Kettlebell dokáže nahradiť aj aeróbny tréning, pretože spája vytrvalostný tréning s posilnením celého tela.

Pracuj na koordinácií a koncentrácií

Pri tréningu s touto skvelou pomôckou je dôležité sústredenie, koordinácia pohybov a kontrola rovnováhy. Pravidelným tréningom si teda vieš zlepšiť  okrem sily a vytrvalosti aj koordináciu a koncentráciu. A to sa predsa hodí každému športovcovi. Navyše existuje veľké množstvo cvikov takže nehrozí nuda ani stereotyp, ale zato sa nevyhneš napredovaniu pri snahe o dosiahnutie svojich cieľov.