Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Olympijské tyče pre vzpieračov

Olympijské tyče sú určené nielen pre vrcholových športovcov ale aj pre nadšených vzpieračov, ktorý sa tomu venujú len tak rekreačne. Kvalitné náradie je základom úspešného tréningu a tak si vzpieračskú tyč vyberaj obozretne.

Olympijské tyče na crossfit

Ak sa venuješ crossfitu určite sú ti tieto tyče dobre známe. U nás nájdeš kvalitné vzpieračské tyče ideálne na crossfit pre mužov aj pre ženy.

Olympijské tyče pre ženy majú hmotnosť 15 kg, jemný grip, ktorý ti nezoderie ruky a dlhú životnosť.  Vďaka povrchovej úprave so svetlým zinkom a klzným puzdram zvládne spolu s tebou aj náročné každodenné zaťaženie. Mužská tyč na crossfit má o niečo drsnejší grip, ktorý je ale stále príjemný, nešmýka sa a neoderie ruky. V oboch prípadoch je nakladacia časť predĺžená o 1 cm oproti štandardom IWF. Vzpieračské tyče na crossfit, ktoré máme v ponuke boli vyrobené na Slovensku.

Nezabúdaj na bezpečnosť

V tomto prípade máme na mysli hlavne poistky na olympijskú činku, pretože kotúče sa môžu zošmyknúť veľmi ľahko a spôsobiť ti zranenie.  Aj keď sa ti môže zdať, že ide o bezpečné cviky, nikdy nevieš, čo sa môže stať. Odporúčame preto vždy použiť poistky na činky.