Protrening phone 0919 290 218
BLACKROLL

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Kvalitné pomôcky pre silový tréning

Silový tréning je vynikajúci spôsob na „položenie základov“ a pomáha atlétom vybudovať väčšiu silu a silovú vytrvalosť. Silový tréning je podstatná súčasť celoročného plánu a je dôležité používať kvalitné cvičebné pomôcky.

Pomôcky pre silový tréning – Fat Gripz, Trap Bar, Wallbally, Medicinball

K pomôckam pre silový tréning, ktoré nájdeš v našej ponuke patria Fat Gripz, Trap Bar, Waallbally a Medicinball. Môžeš si teda vybrať pomôcku, ktorá je tvoja obľúbená a vyhovuje ti najviac.

Chceš mať doma svoje vlastné pomôcky pre silový tréning?

Ak si správny makač, odpoveď znie určite CHCEM. Otázkou teda ostáva či to bude Fat Gripz, Trap Bar, Waallball, Medicinball alebo chceš radšej všetky?

Fat Gripz sa pokladajú za najlepšiu pomôcku, aká bola vymyslená pre silový tréning v poslednej dekáde. Prečo? Pretože nimi obopneš činku, získaš širší úchop a tak zosilníš predlaktia aj celé telo. S Fat Gripz vybudeješ ešte väčšiu silu ako doteraz.

Trap Bar ARSENAL DB0042 Hex je určená pre kotúče s priemerom 50 mm, kotúče nasuniete na tŕne s dĺžkou 23 cm. Trap Bar využijú  šprintéri, viacbojári, powerlifteri aj strongmani.

Wallball – Medicinball sú ideálne pomôcky na crossfit alebo iné silovo-kondičné tréningy. Wallball – medicinball sa dajú využívať na na rôzne cvičenia ako napríklad klasické hody o stenu, ktoré využívajú hlavne crossfitéri alebo dynamické odhody ktoré rozvíjajú výbušnú silu horných a dolných končatín.

Silový tréning je určený pre skúsených borcov, ale aj pre tých, ktorí chcú mať pevné telo, správne držanie tela a chcú sa cítiť dobre.